Friday , 19.04.2024, 12:58
: 3.142.171.180 | RSS

[ New Posts · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Ukrainian forum for the progressive rock » PROGMETAL/PSYCHEDELIC/COSMIC ROCK » Henning Pauly projects » Хто слухає проекти Henning'а Pauly: FRAMESHIFT, CHAIN etc.?
Хто слухає проекти Henning'а Pauly: FRAMESHIFT, CHAIN etc.?
wampusДата: Sunday, 11.04.2010, 23:58 | Повідомлення # 1
Very settled progrocker
Група: Адміністратори
Повідомлень: 56
Репутація: 15
Статус: Offline
Привіт! Озвіться, кому подобаються проекти Henning'а Pauly: FRAMESHIFT, CHAIN, його власні сольні та ін.? Мені особисто дуже сподобалися альбоми "Babysteps" (2006), "13 Days" (2004) - його власні, а також всі CHAIN ("Chain.exe", "Reconstruct") та два від FRAMESHIFT ("Unveawing the rainbow", "An Absence of empathy"). Вражає широкий діапазон: від лірики до думу, прог-металом просто все насичено, текстовка теж кожна несе власну концепцію. "Babysteps" ще імпонує тим, що при його запису приймали участь троє учасників SAGA: Michael Sadler, Ian Crichton та Jim Gilmour.
 
alex-raelДата: Monday, 12.04.2010, 23:24 | Повідомлення # 2
Very good I.Q. progrocker
Група: Адміністратори
Повідомлень: 325
Репутація: 6
Статус: Offline
цей пост треба було починати з самого кінця....хе-хе. cool Але, якщо серйозно, то дуже неоднозначна й безумовно обдарована, талановита особистість. Є дуже вдалі (на мій погляд) альбоми, а є, як кажуть - не мої...Седлер вже років 10 живе в Німеччині, тому не дивно, що вони зійшлися.

alex rael
 
wampusДата: Tuesday, 25.05.2010, 20:23 | Повідомлення # 3
Very settled progrocker
Група: Адміністратори
Повідомлень: 56
Репутація: 15
Статус: Offline
NEW FRAMESHIFT ALBUMS:

Готуються до виходу нові альбоми від Фреймшіфт:

1) 2 -CD "Loading Oakfield", вокаліст якийсь Alex Froese, поки не знаю, що за птаха. Але знаю, що Г. Паулі поганих не підбирає.
2) "The God Delusion" - за назвою наукових робіт Річарда Докінса, на честь якого і назва самого гурту Frameshift (вся тематика спирається на його наукові праці).

Докладно: henningpauly.com #Frameshift NEWS (03/29/2009)

 
alex-raelДата: Tuesday, 25.05.2010, 20:52 | Повідомлення # 4
Very good I.Q. progrocker
Група: Адміністратори
Повідомлень: 325
Репутація: 6
Статус: Offline
Це цікаво. Дайош Седлрера на вокалі!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

alex rael
 
Ukrainian forum for the progressive rock » PROGMETAL/PSYCHEDELIC/COSMIC ROCK » Henning Pauly projects » Хто слухає проекти Henning'а Pauly: FRAMESHIFT, CHAIN etc.?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: