Saturday , 20.04.2024, 15:41
: 3.12.41.106 | RSS

[ New Posts · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Ukrainian forum for the progressive rock » NEO/SYMPHO » ALL BANDS » Karfagen
Karfagen
alex-raelДата: Monday, 29.03.2010, 11:56 | Повідомлення # 1
Very good I.Q. progrocker
Група: Адміністратори
Повідомлень: 325
Репутація: 6
Статус: Offline
З нетерпінням чекаємо реліз нового альбому проекта Антона Калугіна. З його слів, це станеться на протязі наступного місяця.



alex rael
 
ValДата: Saturday, 24.04.2010, 21:00 | Повідомлення # 2
Very settled progrocker
Група: Перевірені користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 8
Статус: Offline
Так, офіційна дата релізу 17 Травня, але я сьогодні отримала першу партію дисків!!! І от з насолодою розглядаю )))
Це дуже приємний момент, хоча звісно це третій Карфаген, але перший зроблений повністю Антоном :музика, аранжування і дизайн, тобто все! smile Отже всі, кому цікаво можуть замовляти диск прямо у нас, підтримуючи автора!
І навіть з автографом по бажанню wink
 
alex-raelДата: Saturday, 24.04.2010, 21:35 | Повідомлення # 3
Very good I.Q. progrocker
Група: Адміністратори
Повідомлень: 325
Репутація: 6
Статус: Offline
Супер! Сподіваюсь, в Ужгород ви самі привезете пару альбомчиків (якщо ще не передумали їхати до нас в гості)! Так що з нашим замовленням все ясно.

alex rael
 
wampusДата: Saturday, 24.04.2010, 23:58 | Повідомлення # 4
Very settled progrocker
Група: Адміністратори
Повідомлень: 56
Репутація: 15
Статус: Offline
А ще один екземплярчик із автографом можна?... wink
 
alex-raelДата: Saturday, 29.05.2010, 23:44 | Повідомлення # 5
Very good I.Q. progrocker
Група: Адміністратори
Повідомлень: 325
Репутація: 6
Статус: Offline
http://www.myspace.com/karfagen

alex rael
 
ValДата: Thursday, 03.11.2011, 23:01 | Повідомлення # 6
Very settled progrocker
Група: Перевірені користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 8
Статус: Offline
ПРИГОЛОМШЛИВА НОВИНА!!!!!!!!!!
На днях Антон, прийшовши додому сказав, що він вирішив випустити новий Карфаген в цьому році перед святами! Я сприйняла це спокійно і не серйозно, бо знала, що це не реально! Та згодом виявилося, що то був не жарт...
Хоча матеріал для альбому вже був, але це ж тільки левова частина від того, що потрібно зробити, щоб в світ вийшов готовий диск!!! Повірте, я вже це добре знаю, стільки було пережито...
Але Антон поставив перед собою мету і, знаючи його здібності і потенціал, я сама з захопленням чекаю на результат! Раніше, він проводив в студії багато часу, а зараз ми взагалі його не бачимо...
Що ж, сказати можу тільки одне, музика буде, як завжди, казковою!!! І в доказ всього прикріпляю обложку


Повідомлення відредагував Val - Thursday, 03.11.2011, 23:08
 
alex-raelДата: Thursday, 03.11.2011, 23:15 | Повідомлення # 7
Very good I.Q. progrocker
Група: Адміністратори
Повідомлень: 325
Репутація: 6
Статус: Offline
Оце так номер: коли ж він тільки встигає???
Абалдєть - просто супер обкладинка.....Тепер з нетерпінням чекаємо на реліз!


alex rael
 
a_warriorДата: Thursday, 03.11.2011, 23:16 | Повідомлення # 8
Amateur progrocker
Група: Перевірені користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 4
Статус: Offline
Огромное Спасибо Val за интересную информацию!А вот если не секрет, чем он будет отличаться от прежнего Карфагена?
Спасибо!
 
OlgaartДата: Thursday, 03.11.2011, 23:52 | Повідомлення # 9
Very settled progrocker
Група: Перевірені користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 9
Статус: Offline
А зачем ОТЛИЧАТЬСЯ ? хехе... больше Карфагена. красивого и нашего ! Обложка (видимо той же художницы, что и предыдущая - Улитка?) в духе Майкла Паркеса, которого я оч люблю :-) http://www.youtube.com/watch?v=rUgl5zFM1Ug&feature=related и Кристенсена :-) которого люблю еще больше ! http://www.youtube.com/watch?v=jbOpRQADWQ8
...Ну и я уже поздравляю всех нас с НАЙДЕННОЙ симфонией - здоровская новость!!!


Повідомлення відредагував Olgaart - Friday, 04.11.2011, 00:30
 
ombraxДата: Friday, 04.11.2011, 21:06 | Повідомлення # 10
Very beginner progrocker
Група: Адміністратори
Повідомлень: 70
Репутація: 4
Статус: Offline
Я цього тижня так запрограмувався, що мало не пропустив таку класну новину!!! Оце супер! Оце приємно бентежить душу! Дякую, Валя! Як класно робочий тиждень завершився! Тепер би запастися терпінням! Особоисто собі зроблю ретроспективне прослуховування всього попереднього Karfagen.
 
ValДата: Friday, 04.11.2011, 23:23 | Повідомлення # 11
Very settled progrocker
Група: Перевірені користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 8
Статус: Offline
Дякую всім за приємні відгуки! Це дуже допомагає мені підтримувати бойовий дух Антона, особливо в такі напружені дні.
Так, цей альбом відрізняється від попереднього, а саме тим, що повністю інструментальний в стилі Camel Snowgoose! Це все, що можу сказати, бо сама ще не мала змоги прослухати цілком... smile
І вірно, Оля, обкладинку малювала та ж художниця, яка, скажу по секрету, вже працює над наступним проектом!
Дякую за посилання, дуже гарні роботи!

Так от, сьогодні отримала кілька нових фотографій, якими охоче поділюсь! На минулому тижні приїжджав гітарист із Києва - Олександр Павлов! П"ять днів безперервно писали гітари! Дуже талановитий і креативний музикант, грає в різних стилях, хоча в душі більше любить джаз. А в реалі працює з Таїсією Повалій! Такий життєвий казус! smile
На цьому тижні писали баян Сергія Ковальова, а тепер Антон займається зведенням! Ось вищеназвані особистості + Олег Прохоров(бас).



 
alex-raelДата: Friday, 04.11.2011, 23:44 | Повідомлення # 12
Very good I.Q. progrocker
Група: Адміністратори
Повідомлень: 325
Репутація: 6
Статус: Offline
Cool!!! Класні фотки, добре в атмосферу альбому вписуються (як ти його охарактеризувала)...
А драммер?


alex rael
 
a_warriorДата: Saturday, 05.11.2011, 00:19 | Повідомлення # 13
Amateur progrocker
Група: Перевірені користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 4
Статус: Offline
Интересна работа фотографа. Я как фотограф - фотографу скажу, выдержаны снимки в одном ключе, тоесть обратите внимание на всех трёх снимках на каждого из участников. Все они по отношению дуг к другу позиционно сфокусированы на каждой фотографии по определенному сценарию фото художника. Назовите его имя пожалуйта, мне интересно , может я его знаю))). Валюша (разрешите мне называть Вас именно так!) как всегда, оптимистичный, радостный репортаж - НО! на этот раз необычно и неповторимо интересно поведала то что "отримала". Спасибо Вальюша!))) (жаль нету смайла с букетом роз)
 
OlgaartДата: Saturday, 05.11.2011, 01:15 | Повідомлення # 14
Very settled progrocker
Група: Перевірені користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 9
Статус: Offline
Замечательные фото, ну просто каждая! А каков ориентир, а? При звуках Camel теряю волю :-) УДАЧ !!!
 
ombraxДата: Saturday, 05.11.2011, 19:25 | Повідомлення # 15
Very beginner progrocker
Група: Адміністратори
Повідомлень: 70
Репутація: 4
Статус: Offline
Валя! Ну ці фотки - просто "бомба"! Багатообіцяючі фотки про чудовий гурт.

Гадаю, що a_warrior не образиться на мене за те, що я тут виставлю цей смайлик, хоча це його ідея. Це подяка від нас усіх:
 
Ukrainian forum for the progressive rock » NEO/SYMPHO » ALL BANDS » Karfagen
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search: