Friday , 26.04.2024, 21:09
: 3.128.199.88 | RSS

[ New Posts · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Ukrainian forum for the progressive rock » CLASSICAL - LEGENDARY 70's » ELP » It seems that this wasn't Bach! (Виявляється, це був не Бах!)
It seems that this wasn't Bach!
ombraxДата: Saturday, 14.01.2012, 01:18 | Повідомлення # 1
Very beginner progrocker
Група: Адміністратори
Повідомлень: 70
Репутація: 4
Статус: Offline
Alex RAEL, якщо пам'ятаєш дещо з вигуків одного видатного нашого авіаконструктора (i.e. Hanus) про Баха на концерті ШС&Ш у малому залі філгармонії десь у 1981, то потім в нього же вдома, пізніше, десь у 1983 напочатку, ми слухали сольник K. Emerson "Honky" (зписаного з "A beat kedvelőinek") і думали, що це теж Бах. А виявляється -ні! Це була гумористична фуґа англійського піаніста і композитора Джорджа Малколма (http://www.bach-cantatas.com/Bio/Malcolm-George.htm), написаного в стилі Й.С. Баха. Але згадати все приємно smile

 
alex-raelДата: Saturday, 14.01.2012, 18:57 | Повідомлення # 2
Very good I.Q. progrocker
Група: Адміністратори
Повідомлень: 325
Репутація: 6
Статус: Offline
Дякую за згадку. Дійсно...згадав, якщо цей авіаперсонаж щось нахвалював, ми автоматично "викреслювали" зі своєї колекції..
До речі, ця гумореска дуже відома. навіть моя мала грала її на органі. А ще відома версія у виконанні Олдфіелда (якщо памятаєш).


alex rael
 
ombraxДата: Sunday, 15.01.2012, 17:05 | Повідомлення # 3
Very beginner progrocker
Група: Адміністратори
Повідомлень: 70
Репутація: 4
Статус: Offline
Ти мені зробив відкриття: я не знаю, де її Олдфіелд бавив? Щось випустив, мабуть...
 
alex-raelДата: Sunday, 15.01.2012, 19:33 | Повідомлення # 4
Very good I.Q. progrocker
Група: Адміністратори
Повідомлень: 325
Репутація: 6
Статус: Offline
По-моєму на Tubular Bells....100 років вже не слухав Майка.
Колись дуже давно ти двійник привіз з Югославії - то був файний весь...якась компіляція.


alex rael
 
ombraxДата: Monday, 16.01.2012, 20:43 | Повідомлення # 5
Very beginner progrocker
Група: Адміністратори
Повідомлень: 70
Репутація: 4
Статус: Offline
Було таке. Ґена його в мене придбав десь роки два тому. Не міг йому відмовити, так він арґументовано наполягав на ньому. Він фанат своєї справи.
 
Ukrainian forum for the progressive rock » CLASSICAL - LEGENDARY 70's » ELP » It seems that this wasn't Bach! (Виявляється, це був не Бах!)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: