Thursday , 18.04.2024, 23:34
: 3.133.154.106 | RSS

[ New Posts · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Ukrainian forum for the progressive rock » PROGMETAL/PSYCHEDELIC/COSMIC ROCK » DREAM THEATER » Улюблений альбом (Вказано в назві)
Улюблений альбом
SpellcasterДата: Wednesday, 26.10.2011, 14:12 | Повідомлення # 1
Very amateur progrocker
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Група, по образі якою можна простежити розвиток прогресивного металу. Від космічного When Dream And Day Unite крізь глянеций АОР-ний Images через важкий і похмурий Awake.. Загалом, ви мене зрозуміли smile Що ж, поїхали!
 
alex-raelДата: Wednesday, 26.10.2011, 17:51 | Повідомлення # 2
Very good I.Q. progrocker
Група: Адміністратори
Повідомлень: 325
Репутація: 6
Статус: Offline
Welcome!
Ох-хо-хо...стільки вже обговорено-прослухано-об"їзджено по концертах....навіть вже й не знаю що казати...
Хоч деяки і вважають, що прог-метал народили Queensryche, я впевнений, що стільки для популяризації прогрессива загалом після його занепаду (після 70-х) не зробила жодна команда. Ну й народження саме прог-металу - заслуга все ж - таки Dream Theater.
IMHO як і більшість неопрогових та сімфопрогових команд, найліпші свої альбоми ДТ народили в 90-х...скажемо так - класичні альбоми.
Улюбений альбом? На сьогодні в мене це Six Degrees of Inner Turbulence (хоч об"єктивно вважаються Images And Words, Awake та Metropolis Part 2: Scenes From A Memory).


alex rael
 
OlgaartДата: Wednesday, 26.10.2011, 18:35 | Повідомлення # 3
Very settled progrocker
Група: Перевірені користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 9
Статус: Offline
Круче Метрополиса 2000 зверя нет! И все тут :-) Насчет любимый - могут быть и разные мнения, и также мое: он же и любимый. НАчальные аккорды и кадры видео где "развоплощается" обложка - как звук боевой трубы для полковой ПРОГ-лошади ! :-)
 
iLMe57Дата: Wednesday, 26.10.2011, 18:59 | Повідомлення # 4
Very amateur progrocker
Група: Перевірені користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 1
Статус: Offline
Складна справа вибрати кращий, та ще й один. Вони залежать вiд мого настрою.
Спробую так.
Дуже гарнi та харизматичнi i Metropolis..., i Six Deegrees..., i Images, але для мене на сьогоднi найлiпший таки Awake.
Приходив друг послухали Dramatic - ще разiв п'ять-шiсть послухаю i додам його до списку (напевно, а може й нi)
DT для мене як окрема держава - загадкова та до кiнця не зрозумiла. Через мiсяць моя оцiнка може вiдрiзнятися вiд сьогодення.
Пiдсумок - дуже гарна, навiть найкраща в прог-металi група
 
a_warriorДата: Wednesday, 26.10.2011, 19:18 | Повідомлення # 5
Amateur progrocker
Група: Перевірені користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 4
Статус: Offline
До недавнего времени, считал что свои симпатии держу только на стороне "Six Degrees of Inner Turbulence", хотя интересными считаю почти что все. Но так складываются мои вкусы, что на сегодняшний день к нему очень хотят присоединиться, сначала "Images And Words", а затем и вновь вышедший "A Dramatic Turn Of Events", что бы как бешеная тройка лошадей ретивых, вихрем умчать меня захмелевшего, от всех куда то вдаль.....

Повідомлення відредагував a_warrior - Thursday, 27.10.2011, 16:39
 
CastleДата: Thursday, 03.11.2011, 12:07 | Повідомлення # 6
Very amateur progrocker
Група: Перевірені користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 2
Статус: Offline
1. Images And Words
2.Metropolis Part 2: Scenes From A Memory
3.Six Degrees of Inner Turbulence
Ось моя трійка улюблених:)
 
ombraxДата: Saturday, 05.11.2011, 19:41 | Повідомлення # 7
Very beginner progrocker
Група: Адміністратори
Повідомлень: 70
Репутація: 4
Статус: Offline
Ольга ніби мої думки прочитала. Повністю з нею погоджуюсь. Можливо, це тому, що з усіх live "дрімтеатрів" я його найчастіше прослуховую. Зі студійних в мене верх тримає "Scenes from a Memory".
 
Ukrainian forum for the progressive rock » PROGMETAL/PSYCHEDELIC/COSMIC ROCK » DREAM THEATER » Улюблений альбом (Вказано в назві)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: